Wie steunen ons

Wij bedanken alle fondsen, overheden, partners, donateurs, vrijwilligers, bedrijven, instellingen en andere betrokkenen die ons helpen (of hebben geholpen) om van De Schoolschrijver een succes te maken.

Lokale partners van De Schoolschrijver

Buiten Amsterdam werkt De Schoolschrijver met lokale partners. Dat zijn onder andere Biblionet Groningen, De Bibliotheek Aan de Vliet, Bibliotheek Rotterdam, Bibliotheek Schiedam, Cubiss (Noord-Brabant en Limburg), Cultura Ede, ZB Bibliotheek van Zeeland, de Bibliotheek Almelo, Brede School Gouda, Flevomeer Bibliotheek, Bibliotheek Het Groene Hart en nog meer bibliotheken en culturele instellingen.

Financiers

Amsterdams Fonds voor de Kunst (AFK),  Burgerweeshuis Haarlem, Cultuurfonds Eindhoven, C.S. Oolgaardt Stichting, De Groot Fonds, De Versterking, Deloitte Impact Foundation, Elise Mathilde Fonds, Fonds 1818, Fonds 21, Fonds Eemsmond, Fonds Schiedam Vlaardingen e.o., Fundatie Van den Santheuvel, Sobbe, H.L. Druckerfonds, Henriëtte Fonds, IMC Goede doel, ING Nederland fonds, K.F. Hein Fonds, Leidsche Maatschappij van Weldadigheid, Levi Lassen, Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW), RDO Balije van Utrecht, Sint-Laurensfonds, Stichting Bevordering van Volkskracht, Stichting Boschuysen, Stichting De Beide Weeshuizen, Stichting Kinderfonds van Dusseldorp, Stichting Pro Juventute Steunstichting ‘s-Gravenhage, Stichting Steunfonds bja-cow, Stichting van Baaren, Talud, VriendenLoterij, VSBfonds, Weeshuis Doopsgezinden,  Zabawas en Zonnige Jeugd.

.

Wij bedanken ook:

Het ABC, CPNB, Kidsweek, Mazars Foundation, Jeugdeducatiefonds, Openbare Bibliotheek Amsterdam, Stadsschouwburg Amsterdam en Stichting Lezen.

En: Abdelkader Benali, Actief Ouderschap, LKCA, Mocca, Nederlandse Boekenbon BV, De Schrijverscentrale, Uitgeverij Leopold, Uitgeverij Zwijsen, VoorleesExpress en vele anderen.

De Schoolschrijver is door de overheid erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI). Dit betekent dat de organisatie zich voor minimaal 90 procent inzet voor het algemeen nut. ANBI-instellingen zijn bovendien volledig vrijgesteld van schenk- en erfbelasting. Klik hier voor meer informatie over onze status.

Wilt u ook De Schoolschrijver steunen?

Draagt u De Schoolschrijver een warm hart toe? Dan is uw bijdrage bijzonder gewenst. Er is altijd een manier van bijdragen die bij u past: adopteer een school, adopteer een schrijver, adopteer een programmaonderdeel…  Maar u kunt vanzelfsprekend ook een algemene bijdrage geven of in natura bijdragen.

Bezoek een gratis sneak preview

Bezoek nu gratis een online sneak preview van een van onze lesprogramma's of trainingen. In 30-45 minuten word je bijgepraat door een ervaren kinderboekenschrijver (Schoolschrijver), samen met onze schooladviseurs en onderwijsdeskundigen.

Doe een gratis proefles!

Heb je zin in een korte en superleuke gratis les met een kinderboekenschrijver? Vraag hier één van onze proeflessen aan.

Altijd op de hoogte

Schrijf je in voor één van onze nieuwsbrieven. Maandelijks nieuws, inspiratie en tips voor basisscholen en bibliotheken.

Heb je vragen?

Ben je geïnteresseerd, heb je een vraag of wil je in contact komen met De Schoolschrijver? Bel of mail ons vrijblijvend op 020-8463069 en interesse@deschoolschrijver.nl