Lezen, schrijven, taalplezier op de basisschool
Contact

Bezoekadres

AOC Amsterdam
De Schoolschrijver
W.G. Plein 104
1054 SC Amsterdam

Postadres: Postbus 59545, 1040 LA, AMSTERDAM

Advies en informatie lesaanbod: interesse@deschoolschrijver.nl

Algemene informatie:
info@deschoolschrijver.nl

Tel: 020 – 8463069

Stichting De Schoolschrijver staat bij de Kamer van Koophandel onder nummer 34377055.

Annemiek Neefjes directeur
annemiekneefjes@deschoolschrijver.nl
Annette Bik zakelijk manager
annette@deschoolschrijver.nl
Martijn Kramer coördinator bedrijfsvoering en financiën martijn@deschoolschrijver.nl
Joke De Vos fondsenwerving
joke@deschoolschrijver.nl
Paula Schneider projectondersteuning
paula@deschoolschrijver.nl
Anne Mars secretariaat
anne@deschoolschrijver.nl
Jeroen van Wijck productontwikkeling en innovatie
jeroen@deschoolschrijver.nl
Dimitra Schoonus coördinator halfjaarprogramma – Amsterdam dimitra@deschoolschrijver.nl
Willemijn Rijper coördinator halfjaarprogramma – lokaal
Willemijn@deschoolschrijver.nl


Vanessa Pattipeilohy educatief ontwikkelaar
vanessa@deschoolschrijver.nl
Annerose Louwaard ontwerper en ontwikkelaar modulair aanbod annerose@deschoolschrijver.nl
Karin Groen projectmedewerker educatie
karin@deschoolschrijver.nl
Charlotte Buiskool marketing, communicatie en sales
charlotte.buiskool@deschoolschrijver.nl
Rosan Limburg coördinator bibliotheken en partners
rosan@deschoolschrijver.nl
Marianne Bastianen verkoopadviseur
marianne@deschoolschrijver.nl
Doris Zevenbergen publiciteit en communicatie
doris@deschoolschrijver.nl
Floris de Klerk online marketing specialist
floris@deschoolschrijver.nl
Marit Brand stagiaire
marit@deschoolschrijver.nl

Social

Contact

Contact met De Schoolschrijver?
Gebruik één van bovenstaande e-mailadressen.