Contact

Bezoekadres

AOC Amsterdam
De Schoolschrijver
W.G. Plein 104
1054 SC Amsterdam

tel: 020 – 8463069
info@deschoolschrijver.nl

Stichting De Schoolschrijver staat bij de Kamer van Koophandel onder nummer 34377055.

Annemiek Neefjes directeur
annemiekneefjes@deschoolschrijver.nl
Irene Timmer zakelijk manager
irene@deschoolschrijver.nl
Martijn Kramer coördinator bedrijfsvoering en financiën martijn@deschoolschrijver.nl
Dimtra Schoonus coördinatorhalfjaarprogramma – Amsterdam / medewerker servicedesk
dimitra@deschoolschrijver.nl
Babette Zwitserlood coördinator halfjaarprogramma – lokaal
babette@deschoolschrijver.nl
Erika Happe fondsenwerving
erika@deschoolschrijver.nl
Joke De Vos fondsenwerving
joke@deschoolschrijver.nl
Annerose Louwaard ontwerper en ontwikkelaar modulair aanbod
annerose@deschoolschrijver.nl
Annemarie Heuts projectleider modulair aanbod
annemarie.heuts@deschoolschrijver.nl
Rosan Limburg medewerker modulair aanbod & servicedesk
rosan@deschoolschrijver.nl
Anne Mars secretariaat
anne@deschoolschrijver.nl
Liane Verheul marketingcommunicatie
liane@deschoolschrijver.nl
Myrddin Baars publiciteit & salescoördinator
myrddin@deschoolschrijver.nl

Social

fb-artimgresimgres-1

Contact

Contact met De Schoolschrijver? Gebruik één van bovenstaande e-mailadressen of gebruik dit formulier.

Nieuwsbrief

Facebook
Twitter
Instagram