Medewerkers

Aan De Schoolschrijver zijn 59 Schoolschrijvers verbonden. Achter die Schoolschrijvers staat een team medewerkers dat vanuit Amsterdam de organisatie draaiende houdt.

Annemiek Neefjes

Annemiek Neefjes
Algemeen directeur en oprichter
annemiekneefjes@deschoolschrijver.nl

Annerose Louwaard

Annerose Louwaard
Onderwijskundige
annerose@deschoolschrijver.nl

Annette Bik

Annette Bik
Zakelijk manager
annette@deschoolschrijver.nl

Anne Mars

Anne Mars
Secretariaat
anne@deschoolschrijver.nl

Charlotte Buiskool

Charlotte Buiskool
Hoofd marketing, communicatie en sales
charlotte.buiskool@deschoolschrijver.nl

Dimitra Schoonus

Dimitra Schoonus
Coördinator Amsterdam
dimitra@deschoolschrijver.nl

Floris de Klerk

Floris de Klerk
Online marketing specialist
floris@deschoolschrijver.nl

Doris Zevenbergen

Doris Zevenbergen
Publiciteit en communicatie
doris@deschoolschrijver.nl

Joke De Vos

Joke De Vos
Relatiebeheer en fondsenwerving
joke@deschoolschrijver.nl

Karin Groen

Karin Groen
Projectmedewerker educatie
karin@deschoolschrijver.nl

Marianne Bastianen

Marianne Bastianen
Verkoopadviseur
marianne@deschoolschrijver.nl

Martijn Kramer

Martijn Kramer
Coördinator bedrijfsvoering en financiën
martijn@deschoolschrijver.nl

Rosan Limburg

Rosan Limburg
Adviseur Bibliotheken en Basisonderwijs
rosan@deschoolschrijver.nl

Vanessa Pattipeilohy

Vanessa Pattipeilohy
Educatief ontwikkelaar
vanessa@deschoolschrijver.nl