Medewerkers

Annemiek Neefjes

Annemiek Neefjes
Algemeen directeur en oprichter
annemiekneefjes@deschoolschrijver.nl

Anne Mars

Anne Mars
Secretariaat
anne@deschoolschrijver.nl

Charlotte Buiskool

Charlotte Buiskool
Hoofd marketing, communicatie en sales
charlotte.buiskool@deschoolschrijver.nl

Dimitra van Vonno

Dimitra van Vonno
Educatief ontwikkelaar
dimitra@deschoolschrijver.nl

Floris de Klerk

Floris de Klerk
Online marketing specialist
floris@deschoolschrijver.nl

Doris Zevenbergen

Doris Zevenbergen
Publiciteit en communicatie
doris@deschoolschrijver.nl

Karin Groen

Karin Groen
Projectmedewerker educatie
karin@deschoolschrijver.nl

Marianne Bastianen

Marianne Bastianen
Verkoopadviseur
marianne@deschoolschrijver.nl

Martijn Kramer

Martijn Kramer
Coördinator bedrijfsvoering en financiën
martijn@deschoolschrijver.nl

Rosan Limburg

Rosan Limburg
Adviseur Bibliotheken en Basisonderwijs
rosan@deschoolschrijver.nl

Vanessa Pattipeilohy

Vanessa Pattipeilohy
Educatief ontwikkelaar
vanessa@deschoolschrijver.nl