Blog
We zoeken een fondsenwerver/zakelijk manager!

De Schoolschrijver zoekt per direct een fondsenwerver/zakelijk manager, om ons team Relatiebeheer te versterken. Ben jij de aanpakker met ervaring in het fondsenwerven? Bouw jij strategisch mee aan nieuwe verdienmodellen? En heb je zakelijk-organisatorische kwaliteiten? Bekijk dan de vacature (30 u.). Reageren kan tot 17 april. 

Dit ga je doen

 • Mede-ontwikkelen van een financiële strategie, inclusief verdienmodellen.
 • De werving van fondsen en bedrijven; het aangaan van zakelijke partnerships.
 • Het voorbereiden en doen van aanvragen bij financiers; verslaglegging en afhandelen.
 • Relatiebeheer, organisatie-activiteiten voor begunstigers.
 • Coördinatie van de donateursadministratie, onderhouden CRM.
 • Je bent sparring-partner van de directeur
 • Leidinggevend aan onderdelen binnen de organisatie (controlling/office).

Jouw profiel

 • Aantoonbare relevante werkervaring en een relevant netwerk.
 • Op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het werkterrein van funding.
 • Bij voorkeur een bedrijfskundige of marketingachtergrond.
 • Affiniteit met letteren en primair onderwijs, en vanzelfsprekend met het werk van De Schoolschrijver.
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift.
 • Een teamspeler met een open en flexibele instelling, bereid om mee te bouwen.
 • Aanpakker, ondernemend, realisatiekracht.

Wat bieden wij jou?

Werken bij De Schoolschrijver betekent werken met een kleinschalig team in een innovatieve en ambitieuze organisatie Honorering is afhankelijk van competenties en ervaring. De Schoolschrijver is gevestigd in het Amsterdams Ondernemers Centrum en is goed bereikbaar met OV en auto.

Contact

Stuur je mail/brief met CV voor 17 april 2017 naar vacature@deschoolschrijver.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met directeur Annemiek Neefjes: annemiek@deschoolschrijver.nl of 06-23424600.