Contact

Bezoekadres

AOC Amsterdam
De Schoolschrijver
WG-plein 104
1054 SC Amsterdam

Stichting De Schoolschrijver staat bij de Kamer van Koophandel onder nummer 34377055.

Annemiek Neefjes directeur
annemiekneefjes@deschoolschrijver.nl
Martijn Kramer zakelijk coördinator
martijn@deschoolschrijver.nl
Paula Schneider coördinator Amsterdam
paula@deschoolschrijver.nl
Babette Zwitserlood coördinator lokaal
babette@deschoolschrijver.nl
Erika Happe fondsenwerving
erika@deschoolschrijver.nl
Annerose Louwaard ontwerper en ontwikkelaar modulair aanbod
annerose@deschoolschrijver.nl
Annemarie Heuts projectleider modulair aanbod
annemarie.heuts@deschoolschrijver.nl
Anne Mars secretariaat
anne@deschoolschrijver.nl
Liane Verheul marketingcommunicatie
liane@deschoolschrijver.nl

Social

fb-artimgresimgres-1

Contact

Contact met De Schoolschrijver? Gebruik bovenstaande e-mailadressen of gebruik dit formulier.

Nieuwsbrief