Lezen, schrijven, taalplezier op de basisschool
Contact

Bezoekadres

AOC Amsterdam
De Schoolschrijver
W.G. Plein 104
1054 SC Amsterdam

Postadres: Postbus 59545, 1040 LA, AMSTERDAM

tel: 020 – 8463069
info@deschoolschrijver.nl

Stichting De Schoolschrijver staat bij de Kamer van Koophandel onder nummer 34377055.

Annemiek Neefjes directeur
annemiekneefjes@deschoolschrijver.nl
Annette Bik zakelijk manager
annette@deschoolschrijver.nl
Martijn Kramer coördinator bedrijfsvoering en financiën martijn@deschoolschrijver.nl
Dimitra Schoonus coördinator halfjaarprogramma – Amsterdam
dimitra@deschoolschrijver.nl
Willemijn Rijper coördinator halfjaarprogramma – lokaal
Willemijn@deschoolschrijver.nl
Joke De Vos fondsenwerving
joke@deschoolschrijver.nl
Annerose Louwaard ontwerper en ontwikkelaar modulair aanbod
annerose@deschoolschrijver.nl
Annemarie Heuts projectleider modulair aanbod
annemarie.heuts@deschoolschrijver.nl
Rosan Limburg coördinator bibliotheken en partners
rosan@deschoolschrijver.nl
Anne Mars secretariaat
anne@deschoolschrijver.nl
Liane Verheul marketingcommunicatie
liane@deschoolschrijver.nl
Marianne Bastianen – verkoopadviseur
marianne@deschoolschrijver.nl
Vanessa Pattipeilohy – educatief ontwikkelaar
vanessa@deschoolschrijver.nl

Social

 

Contact

Contact met De Schoolschrijver? Gebruik één van bovenstaande e-mailadressen of gebruik dit formulier.

Nieuwsbrief

Instagram